Świt Ćmielów-Kamienna Brody

Wyniki:

ŚWIT ĆMIELÓW - KAMIENNA BRODY 1-2. Pomimo dzisiejszej porażki drużyna Świtu wypadła bardzo dobrze na tle czwartoligowca z Brodów. Dla trenera Adriana Sobczynskiego i jego podopiecznych był to ostatni test przed walką o ligowe punkty i na boisku zobaczyliśmy najsilniejszy skład Kamiennej Brody.Pomimo tego nasz zespół stworzył kilka dogodnych sytuacji do strzelania bramki i przy lepszej skuteczności wynik mógł być zgoła odmienny.Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Michał Kosowski. W dniu dzisiejszym trener Tomasz Marynowski desygnował do gry następujących zawodników: Kruzel, Kmera, Cichocki, Romanowski, Świątek, A Mularski, Jedlikowski, Kotwa, M Mularski, Mazepa, Kosowski oraz Wiatrowski, Relikowski, Gajewski, Michałowski, Różniata, Sarna.